Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby być na bieżąco z naszą ofertą.

Pokoje

Nasze pokoje to przede wszystkim wysoki standard i oryginalna, nowoczesna stylistyka wnętrza. Komfortowe wyposażenie wnętrz dostosowane do potrzeb klientów to tylko jeden z atutów Hotelu Velvet.    

Z myślą o komforcie naszych gości przygotowaliśmy pokoje z dostawką. Posiadamy również przestronne pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Główne atuty naszych pokoi:

  • klimatyzacja w każdym pokoju
  • Internet bezprzewodowy
  • komfortowe łóżka kontynentalne z materacami (90, 140 i 180 cm szerokości)
  • biurko do pracy
  • 32-calowy telewizor
  • łazienka z kabiną prysznicową wyposażoną w deszczownicę
  • zestaw wypoczynkowy w pokojach typu Superior i Superior Lux

 

We wszystkich pokojach szczegóły zostały dopracowane z zachowaniem należytej staranności w trosce o Państwa komfort i wygodę. Elegancja naszych wnętrz i profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt w Hotelu Velvet stanie się przyjemnością.

 

 

Atrakcyjne cenowo pokoje w Suwałkach

Pokoje w Hotelu Velvet w Suwałkach imponują wysokim standardem i stylistyką wnętrza. Jeśli zamierzasz niedługo odwiedzić Suwałki, nie zapomnij o naszym obiekcie. Z myślą o naszych gościach komfortowo i odpowiednio wyposażyliśmy hotelowe pokoje. W każdym znajduje się klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, wygodne łóżko kontynentalne z materacem, komplet wypoczynkowy, łazienka z kabiną prysznicową wyposażoną w deszczownicę, 32-calowy telewizor.

Przestronne pokoje o każdym standardzie oferują do dyspozycji gości komplety wypoczynkowe oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty. Takie warunki sprawią, że jeszcze nie jeden raz chętnie odwiedzisz Suwałki. Usatysfakcjonowany pobytem po powrocie z naszego miasta będziesz mógł innym z całą pewnością powiedzieć, że hotelowe pokoje Suwałki mają na europejskim poziomie. Eleganckie, komfortowe, perfekcyjnie czyste, dostosowane zarówno do potrzeb osób niepełnosprawnych, jak i do potrzeb każdego klienta, niezależnie od tego, czy odbywa podróż biznesową czy turystyczną.


Oferty specjalne
Impreza Sylwestrowa 2023!
Cena od 300 PLN Zobacz ofertę
Andrzejki w stylu PRL!
Cena od 240 PLN Zobacz ofertę
Oferta biznesowa
Cena od 299 PLN Zobacz ofertę
Sezon komunijny 2024
Cena od 160 PLN Zobacz ofertę