Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby być na bieżąco z naszą ofertą.

Pokoje

Nasze pokoje to przede wszystkim wysoki standard i oryginalna, nowoczesna stylistyka wnętrza. Komfortowe wyposażenie wnętrz dostosowane do potrzeb klientów to tylko jeden z atutów Hotelu Velvet.    

Z myślą o komforcie naszych gości przygotowaliśmy pokoje z dostawką. Posiadamy również przestronne pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Główne atuty naszych pokoi:

  • klimatyzacja w każdym pokoju
  • Internet bezprzewodowy
  • komfortowe łóżka kontynentalne z materacami (90, 140 i 180 cm szerokości)
  • biurko do pracy
  • 32-calowy telewizor
  • łazienka z kabiną prysznicową wyposażoną w deszczownicę
  • zestaw wypoczynkowy w pokojach typu Superior i Superior Lux

 

We wszystkich pokojach szczegóły zostały dopracowane z zachowaniem należytej staranności w trosce o Państwa komfort i wygodę. Elegancja naszych wnętrz i profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt w Hotelu Velvet stanie się przyjemnością.

 

 

Atrakcyjne cenowo pokoje w Suwałkach

Pokoje w Hotelu Velvet w Suwałkach imponują wysokim standardem i stylistyką wnętrza. Jeśli zamierzasz niedługo odwiedzić Suwałki, nie zapomnij o naszym obiekcie. Z myślą o naszych gościach komfortowo i odpowiednio wyposażyliśmy hotelowe pokoje. W każdym znajduje się klimatyzacja, bezprzewodowy Internet, wygodne łóżko kontynentalne z materacem, komplet wypoczynkowy, łazienka z kabiną prysznicową wyposażoną w deszczownicę, 32-calowy telewizor.

Przestronne pokoje o każdym standardzie oferują do dyspozycji gości komplety wypoczynkowe oraz zestawy do parzenia kawy i herbaty. Takie warunki sprawią, że jeszcze nie jeden raz chętnie odwiedzisz Suwałki. Usatysfakcjonowany pobytem po powrocie z naszego miasta będziesz mógł innym z całą pewnością powiedzieć, że hotelowe pokoje Suwałki mają na europejskim poziomie. Eleganckie, komfortowe, perfekcyjnie czyste, dostosowane zarówno do potrzeb osób niepełnosprawnych, jak i do potrzeb każdego klienta, niezależnie od tego, czy odbywa podróż biznesową czy turystyczną.


Oferty specjalne
Romantyczny pobyt na Suwalszczyźnie
Cena od 499 PLN Zobacz ofertę
Pobyt Służbowy
Cena od 249 PLN Zobacz ofertę
Przyjęcia komunijne 2023
Cena od 140 PLN Zobacz ofertę
Sezon weselny 2023
Cena od 270 PLN Zobacz ofertę