Newsletter

Zapisz się do newslettera żeby być na bieżąco z naszą ofertą.

SPA

 

Relaks, odprężenie i pielęgnacja ciała to droga do osiągnięcia harmonii między ciałem a duszą. Czas spędzony w naszym SPA to chwile pełne odpoczynku i wytchnienia, niezbędnego dla dobrego samopoczucia i regeneracji.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszego SPA, w którym w strefie mokrej znajduje się czteroosobowe jacuzzi, oraz sauna parowa. Oprócz tego dla naszych gości przewidzieliśmy łaźnię fińską, leżanki relaksacyjne oraz gabinet masażu. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy również salkę do ćwiczeń indywidualnych (wyposażoną w bieżnię i rowerek stacjonarny).

 

 

Część ogólna zawiera:

- łaźnię fińską

- saunę parową

- czteroosobowe jacuzzi.

- salę do ćwiczeń wyposażoną w rower stacjonarny oraz bieżnię

- salę relaksacyjną

 

 

SPA dostępne jest również dla Klientów spoza hotelu:


SAUNA FIŃSKA

60 min. - 40 zł/os.

30 min. - 25 zł/os.

Sauna fińska na wyłączność - max. 4 os. 60 min. / 80 zł


SAUNA PAROWA

60 min.- 40 zł/os.

30 min.- 25 zł/os.

Sauna parowa na wyłączność - max. 4 os. 60 min. / 80 zł


JACUZZI- chwilowo nieczynne

60 min. - 40 zł/os.

30 min.- 25 zł/os.

Jacuzzi na wyłączność - max. 4os. 60 min. / 120 zł


MINI FITNESS

Goście Hotelu- GRATIS

Dla Gości z zewnątrz - 20 zł/os.

 

PAKIET SPA - 60 MINUT:

sauny, jacuzzi, mini fitness

50 zł/os.

 

 

 


Godziny otwarcia: 18.00 – 21.00

(prosimy poinformować Recepcję pół godziny przed planowaną wizytą)

 AQUA SPA znajduje się na 2. piętrze Hotelu.

REZERWACJE: Recepcja (nr 87-563-52-52)


Odpręż się! Hotel w Suwałkach

Najlepszym miejscem, w którym można cudowne spędzić czas, doskonale się zrelaksować, odprężyć i odciąć się od codziennych trosk i problemów jest SPA. Suwałki, w których znajduje się nasz nowoczesny hotel, to wyjątkowe miasto, gdzie można naprawdę dobrze wypocząć. Nic tak bowiem nie poprawia samopoczucia, jak parę chwil błogiego odpoczynku, podczas którego można ukoić skołatane nerwy i zregenerować zmęczone ciało. Dlatego w poszukiwaniu ustronnego, zacisznego zakątka warto odwiedzić Suwałki. To położone w północno-wschodniej części Polski miasto ma wiele od zaoferowania odwiedzającym go gościom. Przede wszystkim nowoczesną bazę noclegową, doskonale usytuowany Hotel and SPA, w który można fantastycznie wypocząć, skosztować wybornych dań i skorzystać z bogatej oferty zabiegów regenerujących duszę i ciało.

Hotel and SPA w Suwałkach to obiekt o świetnej lokalizacji, położony w samym sercu miasta, co jest zdecydowaną jego zaletą. Goście hotelowi mogą liczyć na najwyższy standard usług hotelowych oraz skorzystać z różnorodnych zabiegów SPA. Suwałki są położone w niezwykle atrakcyjnym rejonie turystycznym. Malowniczy parki krajobrazowy, bliskie sąsiedztwo zbiorników wodnych sprzyjają wszelkim formom turystyki. Planując pobyt w tym wyjątkowym zakątku warto skorzystać z oferty noclegowej, jaką proponuje hotel SPA. Suwałki, w których centrum jest usytuowany, to miasto, które słynie z licznych atrakcji i nikt nie będzie się tam nudzić, zwłaszcza jeśli zatrzyma się w naszym hotelu i skorzysta z bogatej oferty przygotowanej specjalnie dla gości hotelowych.


Oferty specjalne
Andrzejki w stylu PRL!
Cena od 240 PLN Zobacz ofertę
Oferta biznesowa
Cena od 299 PLN Zobacz ofertę
Sezon komunijny 2024
Cena od 160 PLN Zobacz ofertę